Taleplerinize odaklı profesyonel ekibimiz ile

Ağ Yönetimi Çözümleri

Ağ Yönetimi Çözümleri

Siz veya personeliniz aniden ağınızla ilgili güvenlik sorunlarını keşfettiğinizde, bunu kendi başınıza çözmeye çalışır mısınız? Veya ağ güvenliği sorunlarını hızlı bir şekilde çözme konusunda kanıtlanmış bir geçmişe sahip MBR Teknoloji gibi saygın bir Bilgi Teknolojileri şirketini mi arıyorsunuz? Ağ Yönetim ekibimizi aradığınızda, ağ güvenliği sorunlarınızı anında teşhis edip çözeceğiz.

Bunu verimli ve etkili bir şekilde yapabilmemiz için ağ yönetim ekibimiz yalnızca endüstride tavsiye edilen en yüksek teknolojileri kullanır. Sürecimiz, sisteminizin yüksek performansına, uzak çözümlere, çekirdek altyapısına, geniş alan ağlarına ve en ufak bir güvenlik sorunu tespit edildiğinde sorun gidermeye odaklanır.

Ağ Yönetimi Nedir?

Ağ yönetimi, herhangi bir kesintiyi en aza indirmek için iyi tasarlanmış esnek bir ağ kuruyor. Günlük izleme yoluyla, bir şirket içi sistem yöneticisi veya MBR Teknoloji ekip üyesi ağınızı yönetir ve organize eder.

Ağ Yönetimi Neleri İçermektedir?

Ağ yönetimi işlevlerinizin alanları sağlama, çalıştırma, bakım ve yönetimdir. Bu işlevlerin tam amacı, ağ kaynaklarınızın yetkili kullanıcılar tarafından erişilebilir olmasını, iyi organize edilmesini ve ustaca kullanılmasını garanti eder.

SAĞLAMA

Ağ sağlama, ses işlevleri gibi herhangi bir hizmeti desteklemek veya ek kullanıcıları barındırmak için ağ kaynağı yapılandırmasını içerir.

OPERASYON

Ağ işlemi, ağ işlevinizin güvenilirliğine odaklı kalır. Bu görevler, sisteminizdeki izleme etkinliklerinin yanı sıra sorunları proaktif olarak tanımlamayı ve gidermeyi içerir.

BAKIM

Ağ bakımı, sistem düzeltmelerinizi ve ağ kaynağı yükseltmelerinizi kapsar. Ayrıca, genellikle ağ yönlendiricileri ve anahtarları değiştirilirken görülen, proaktif prosedürleri ve ağ ortamının zarar görmesini önlemeyi de içerir.

YÖNETİM

Ağ yönetimi, performans izlemenizi ve ağ kaynaklarını izlemeyi de içeren yazılım güncellemelerinizi tamamen kapsar. Standart cihazlar, yönlendiriciler, anahtarlar ve sunuculardan oluşacaktır.

Ağ Yönetim Hizmetlerini Düşünmek için en iyi zaman nedir?

Tutarlı hizmet seviyelerinde istikrarlı ağ yönetimi sağlamak çok önemli bir girişimdir. Ancak karmaşıklık arttıkça, sınırlı BT bütçeleriniz daha da sıkılır. Mali yükünüzü hafifletmek için ağ yönetimi hizmetlerimizi kullanmanızı öneririz.

Ağ Yönetim Hizmetlerini Seçtiğinizde sahip olduğunuz avantajlar

Teknoloji yeniliklerinin ve dahili bir ekip kullanmanın BT karmaşıklığının şirketiniz için maliyetli olduğunu keşfettiniz. MBR Teknoloji Ağ Yönetimi hizmetlerini seçmek, dahili BT çalışmalarınızda size yardımcı olurken bu maliyetleri düşürür.

MBR TEKNOLOJİ İLE ÇALIŞMANIN FAYDALARI .

Maliyet Kontrolü
Arttırılmış Verimlilik
Azaltılmış Kesinti Süresi
Artan Esneklik
Sunduğumuz bilgi teknolojileri çözümleri ilginizi çekti mi? Sizin de aynı böyle bir ihtiyacınız mı var? Konusunda uzman ekibimiz ile en kısa sürede iletişim kurabilirsiniz.