Taleplerinize odaklı profesyonel ekibimiz ile

BT Servisleri Yönetim Sistemleri

BT Servisleri Yönetim Sistemleri

İşletmeniz için doğru çözümü anlamak, iş hedeflerini desteklemek için günlük işlemleri gerçekleştirmeye devam ederken, nüanslı uygulamaları derinlemesine inceleyip yükseltme ve geçişleri yürütmekten önemli ölçüde farklıdır. Teknoloji ekipleriniz etkinlikle boğulduğunda, güvenlik ve erişilebilirliğin geride kalması çok kolaydır. Bu, günümüzün iş ortamında, özellikle işletmeler üzerinde her yönden ilerleyen artan tehdit dalgasıyla birlikte son derece tehlikeli olabilir.

Neyse ki MBR Teknoloji uzmanları, kuruluşların operasyonel ihtiyaçları konusunda bilgilidir ve şirket içi bilgi ve uygulama boşluklarını doldurmak için proaktif yönetilen BT hizmetleri sağlayabilir.

BT Operasyonlarındaki tutarsızlıkları azaltalım

Müşterilerinizin, şirketinizle her etkileşimin güvenli ve tutarlı olacağını, aksi takdirde uzun vadeli hayal kırıklıkları ve hatta satışları kaybetme riskiyle karşı karşıya kalacağınızı bilmeleri gerekir. Günümüzde müşteriler, web sitelerinin beklendiği gibi çalışacağı, müşteri destek personelinin sipariş bilgilerine hızlı ve kolay bir şekilde erişebileceği ve gönderilerin planlandığı gibi ilerleyeceği konusunda yüksek beklentiye sahiptir – tüm işlemler güvenilir bir BT altyapısı gerektirir. Teknolojiniz veya aşırı çalışan bir dahili BT ekibinizle sürekli olarak kesintilerle mücadele ediyorsanız, müşterilerinizin beklediği ve hak ettiği olağanüstü hizmet düzeylerini sağlamak zor olabilir. MBR Teknoloji yönetilen BT hizmetleriyle, ekiplerinizin hem şimdi hem de gelecekte müşterilere birinci sınıf hizmet sunmak için mevcut araçlara sahip olduğundan emin olabilirsiniz.

Yönetilen BT Hizmetleri, Ekiplerinizin TEMEL YETKİNLİKLERE ODAKLANMASINI Sağlar

Şirketiniz ister teknoloji tabanlı bir işletme olsun, isterse temel tekliflerinizi güçlendirmenin bir yolu olarak BT’yi kullanıyor olsun, doğru BT araçlarına ve bilgilere zamanında erişime sahip olmak, tutarlı operasyonları sürdürebilmeniz için kritik öneme sahiptir. Güvenilir bir BT yönetilen hizmet sağlayıcısı ile çalıştığınızda, dahili BT ve iş ekipleriniz, yeni iş fırsatlarını ve gelişmiş gelir akışlarını tanımlamak için kuruluşunuza gereken entelektüel sermayeyi sağlayarak, inovasyona ve geleceğe güvenle odaklanabilir.

MBR Teknoloji, bir çok yönetilen hizmetSistem Kurulum ÇözümleriGüvenlik Duvarı ÇözümleriAğ Çözümleri sunar:

  • Proaktif kötü amaçlı yazılımdan koruma ve virüsten koruma desteği

  • Olağandışı etkinliklerin otomatik olarak bildirilmesiyle ağınızın aktif olarak izlenmesi

  • Bulut tabanlı veya yerinde veri depolama ve iş uygulaması çözümleri

  • Siber saldırı olasılığını azaltmak için web tabanlı e-posta ve internet izleme

  • İş sürekliliği ve olağanüstü durum kurtarma danışmanlığı ve hizmetleri

  • Microsoft 365, Dynamics NAV veya 365 geçişleri ve yükseltmeleri

  • Güvenli e-posta ve belge yedekleme ve depolama çözümleri

  • Mobil çözümler

  • Ağ bağlantısı, yük dengeleme ve yönetilen ağ iletişimi

  • VPN dahil olmak üzere uzaktan çalışma çözümleri ve uzak bağlantılar için stratejiler tanımlama

MBR TEKNOLOJİ UZMAN EKİBİ İLE SİZİNLE TANIŞMAK İÇİN HAZIR!

Yönetilen BT hizmetlerimizin bir tamamlayıcısı olarak MBR Teknoloji, uyumluluk, web uygulamaları, siber güvenlik, finansal yönetim sistemleri ve finans ve iş zekası konularında çok çeşitli danışmanlık çözümleri sunar. MBR Teknoloji uzmanları, özel kablolama ve ağ kurulumlarından güvenlik ve operasyonlar için yönetilen BT hizmetlerine kadar her büyüklükteki kuruluş için güvenle destek sağlayabilir. Daha fazla bilgi veya ücretsiz bir ilk danışma randevusu almak için +90 (212) 967 44 67 numaralı telefondan teknik uzmanlarımızla iletişime geçin. Sizinle bağlantı kurmayı ve en zorlu iş ortamlarında bile başarılı olmaları için şirket içi iş ve teknoloji uzmanlarınızı güçlendiren güvenli bir temel oluşturmaya nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için sabırsızlanıyoruz.

Sunduğumuz bilgi teknolojileri çözümleri ilginizi çekti mi? Sizin de aynı böyle bir ihtiyacınız mı var? Konusunda uzman ekibimiz ile en kısa sürede iletişim kurabilirsiniz.