Taleplerinize odaklı profesyonel ekibimiz ile

Son Kullanıcı Destek Çözümleri

Son Kullanıcı Destek Çözümleri

Son kullanıcı hizmetlerimiz, BT uzmanlarının kuruluşun daha büyük hedeflerine odaklanmasına ve dolayısıyla üretkenlik endeksini yükseltmesine olanak tanır. BT hizmetlerini sunmaya yönelik insan odaklı bir bakış açısı benimsemek, hizmet sunumunda ve iş etkisinde önemli gelişmelere yol açacaktır. Odak noktamız, kuruluşların iş hedeflerine en önemli varlıkları olan çalışanları aracılığıyla ulaşmalarına yardımcı olmaktır.

Öncelikli insan odaklılık ile müşterilerimiz tarafından elde edilebilecek ve gerçekleştirilebilecek ticari faydalar şunları içerir: gelişmiş üretkenlik, bilgi işlem ortamının yönetimini basitleştirme ve insanların ve uygulamalarının altyapıyı kullanma şeklini optimize etme.

Güvenlik, çalışma süresi, kullanım kolaylığı sağlamak ve sorunları kullanıcı fark etmeden önce düzeltmek. Personelinizin ne zaman ve nerede seçerlerse seçsinler daha verimli çalışmasını sağlayan yönetilen bir çözüm sunuyoruz. Her çalışan için geniş ölçekte kişiselleştirilmiş bir bilgi işlem ve iletişim deneyimi sunmayı mümkün kılmak için özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için doğru hizmetleri uyguluyoruz.

MBR Teknoloji, şirketlerin son kullanıcı bilgi işlem kaynaklarının etkin yönetimi yoluyla iş hedeflerine ulaşmalarını sağlamaya odaklanan yetenekler sunar.
Günümüz piyasasında, bir çalışandan herhangi bir zamanda herhangi bir yerde iş bekleniyor. Yine de bir çalışan ancak teknolojisinin izin verdiği ölçüde üretken ve bağlantılıdır. Bunu bilerek, MBR Teknoloji ister ofiste, ister evde veya yolda olsun, ihtiyaçlarına uygun bilgi işlem çözümlerine sahiptir.

Ofis Çözümleri

Her kullanıcıya doğru güç, üretkenlik ve verimlilik karışımını sağlayan çok çeşitli masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar ve mobil iş istasyonları sunuyoruz.
Intel işlemciyle birleştirilmiş küçük formda olan masaüstü bilgisayar, dar alanlara ve hatta daha dar bütçelere mükemmel uyum sağlar. Çağrı merkezi çalışanları için mükemmeldir.

Grafik ağırlıklı uygulamalar, mobil ve tower iş istasyonları seçimlerimizde kusursuz çalışır. Bu güç santralleri, en yeni Intel işlemciler, ayrı bir grafik kartı ve uygun bellekle donatılmıştır. Hem Auto-CAD hem de Adobe Creative Suite kullanıcıları için şık, profesyonel sunumlar sağlarlar.

Günlük ofis çalışanları için çeşitli mini tower masaüstü bilgisayarlar sunuyoruz. Gelecekteki yükseltmeler için alan sağlarlar ve Microsoft Office Suite’i ve çok çeşitli uygulamaları çalıştırmak için mükemmeldirler.

Ev ve Uzak Çözümler

Dünyamız “her yerde, her zaman, her cihazda” çalışma kültürünü teşvik ediyor. Son kullanıcının nasıl çalıştığını ve kurumsal altyapıya nasıl bağlandığını yeniden tanımlıyor.
Şirket uygulamaları ve verileri uzaktan erişime geçiyor. Bu, şirketlerin gerçek zamanlı deneyime sahip son kullanıcıya sunulan bir BT Altyapısına sahip olmasını gerektirir.

Taşınabilirlik ve güvenilirliğin mükemmel karışımıyla dizüstü bilgisayarlar, tabletler ve 2’si 1 arada modeller sunuyoruz. Maksimum mobilite ve üretkenlik için hafif ve tamamen işlevsel olan Dell, HP, Lenovo ve Microsoft ailesinden büyük değer elde edeceksiniz. Tablet severler, Dell Venue’da veya çok çeşitli iPad modellerinden herhangi birinde kendilerini şımartabilirler.

İhtiyaç ne olursa olsun, MBR Teknoloji çalışanlarınız için mükemmel sistemi bulacaktır. Onları sürekli olarak bağlı tutmak için en son ve en iyi teknolojiyi sağlıyoruz.

SON KULLANICI CİHAZLARI

Dijital işgücü artıyor. Her zamankinden daha fazla iş rolü, teknoloji ile etkileşimi gerektiriyor. Çalışanlarınız teknolojiyle çalışmaya alıştıkça, üretkenliklerini artırmak için cihazlarından daha fazlasını talep ediyorlar. MBR Teknoloji, Dünya’nın en iyi markaları ile ortaklaşa çalışarak, iş gücünüzün verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için ihtiyaç duyduğunuz üretkenliği artıran cihazları kuruluşunuzun sağlamasına yardımcı olabilir.

Çok çeşitli Masaüstü Bilgisayarlar, İş İstasyonları, Dizüstü Bilgisayarlar, Tablet cihazlar, Thin Client ve aksesuarlar sunuyoruz. Kullanıcı deneyimini iyileştiren ve kuruluşunuz için en iyi değeri sunan doğru cihazları seçmenize yardımcı olmak için sizinle ve personelinizle birlikte çalışacağız.

MASAÜSTÜ SANALLAŞTIRMA

Masaüstü bilgisayarları yönetmenin zamanını ve maliyetini azaltmak mı istiyorsunuz? Masaüstü desteği, tarihsel olarak kurumsal BT departmanları için gerekli bir kötülük olmuştur. Ancak, VDI’nin gelişi ve büyümesiyle birlikte, son kullanıcıların talep ettiği mobilite ve özgürlüğü sağlayan çeşitli istemci cihazlarına güvenli masaüstleri sunmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

MBR Teknoloji’nin deneyimli VDI tasarım mühendisleri, sanal masaüstü dağıtım projelerinize yardımcı olmak için buradalar. Danışmanlık ve tasarım sunabiliriz; altyapı boyutlandırma, tedarik ve dağıtım; Dell Wyse’dan thin client çözümleri; ve Citrix, VMware veya Microsoft dağıtımları için arka uç yapılandırması. VDI mimarisi ve kuruluşunuzu nasıl geliştirebileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Hemen bize ulaşın!

HAREKETLİ İŞGÜCÜ

Kuruluşlar ve çalışanlar giderek daha fazla mobil olmayı talep ederken, BT departmanları ve yöneticiler bunun ağlar, cihazlar ve verilerin güvenliği üzerinde ne gibi etkileri olacağı konusunda mücadele ediyor. Son kullanıcılar artık iş deneyimlerinin kişisel teknoloji kullanımlarını yansıtmasını bekliyor: isteğe bağlı İnternet, kullanışlı uygulamalar ve hafif cihazlar. Ne yazık ki, tüketici teknolojisi her zaman iş taleplerini karşılamıyor. Cihazlar güvenilirlik ve servis kolaylığından yoksundur. Uygulamaların maliyet etkin bir şekilde sunulması zordur. Ve verilerin yönetilmesi, erişilmesi ve güvenliğinin sağlanması zor olabilir.

Endüstri, bu zorlukların üstesinden gelmek için yeni çözümler sunmaya çalışırken, MBR Teknoloji, mobilite girişimleriyle her büyüklükteki kuruluşa yardımcı olmak için tasarlanmış bir dizi teklifle son teknolojiyi koruyor.

KİMLİK VE ERİŞİM YÖNETİMİ

Bilgi güvenliği, günümüzün BT organizasyonunda artan bir rol oynamaktadır. Uygun kontroller olmadan, riskler ve veri sızıntısı meydana gelebilir. Kullanıcı erişimi ve kontrollerinin yönetimi kritik öneme sahiptir. Kapsamlı kimlik ve erişim yönetimi, uygun kişilerin ihtiyaç duydukları teknolojiye uygun erişime sahip olmasını sağlamaya yardımcı olur.

Etki alanları ve Active Directory iyi bir başlangıçtır, ancak Azure Information Protection gibi erişimle ilgili güvenliği artırmaya yardımcı olan bazı gelişmiş özellikler mevcuttur. İster Tekli Oturum Açma, Çok Faktörlü Kimlik Doğrulama, Veri Kaybını Önleme veya Belge Güvenliği uygulamak istiyor olun; MBR Teknoloji’nin şirketinizin verilerinin güvenliğini sağlamaya yardımcı olacak mevcut seçenekler konusunda size rehberlik etmesine izin verin.

MBR TEKNOLOJİ İLE ÇALIŞMANIN FAYDALARI .

Maliyet Kontrolü
Arttırılmış Verimlilik
Azaltılmış Kesinti Süresi
Artan Esneklik
Sunduğumuz bilgi teknolojileri çözümleri ilginizi çekti mi? Sizin de aynı böyle bir ihtiyacınız mı var? Konusunda uzman ekibimiz ile en kısa sürede iletişim kurabilirsiniz.