360 Derece Bakış

360 Derece Bakış Nedir?

Her açıdan bütünsel bir analizi içeren bir çalışmadır. Kuruluşta; hangi bölümün derinlemesine incelenmesi gerektiği konusunda karar verilmesini sağlayacak 3 Ana başlıkta, %100 memnuniyet ilkesi ile ve her başlığa özel 60 adet kontrol listesi ile denetlenerek Bilgi Teknolojileri sistemlerinin “kusursuz” olmasını sağlayacak bir modeldir.

360 Derece Bakış Özellikleri

Bu modelde şirketinizde kullandığınız en küçük ekipmandan, en büyük altyapı sistemlerine kadar hepsi konusunda uzman MBR Teknoloji çalışanları tarafından incelenerek, altyapının tamamındaki olumsuzlukları bildirip ve raporlayıp en uygun çözüm modelini uygular. MBR Teknoloji müşterisi olduğunuzda ; bu izleme aylık raporlar ile size sunulmaktadır. “360 Derece Bakış” modelinin kontrolü; ilk seferinde ücretsiz olarak kurumunuza uygulanıp raporlandırıldıktan sonra siz de bu modelin gereksiniminin ne kadar yüksek olduğunu ve şirketinize ne kadar fazla fayda getireceğini göreceksiniz.

Sonuç

360 Derece Bakış modelini uygulamaya başladıktan sonra;

  • Bilgi Teknolojileri alanında şirketinizin kusursuz işlemeye başladığını,
  • Bilişim departmanını bırakıp artık sadece işinize konsantre olmaya başladığınızı
  • Bilgi teknolojileri danışmanlığının sadece işletim sistemi kurmaktan, kartuş değiştirmekten ibaret olmadığını
  • Tam anlamıyla bir “bakım”a sahip olmanın rahatlığını ve keyfini yaşayın.

Gelin siz de bu sistemi anlatmamız için ücretsiz olarak bu fırsattan yararlanın. Bize ulaşın uzman kadromuz size gerekli bilgilendirmeyi sağlasın.

Detaylı bilgi için sizi arayalım!

Diğer Çözümler

Adımtaşı Hedefleme

Adımtaşı hedefleme modeli aynı satranç oyununa benzer.

Adımtaşı Hedefleme

Adımtaşı hedefleme modeli aynı satranç oyununa benzer. İşletmenizin bilgi teknolojileri alanındaki gelecek planlamasını yaparken adımlarınızı aşama-aşama atmayı öğreti olarak kabul eder ve uygular.

Detay Görüntüle

Penetration Testing

Güvenlik sistemlerini dış ataklara karşı gerçek saldırı teknikleri ile test etmektir.

PENETRATION TESTING

Pentest aktiviteleri aslında Penetration-Testing olarakta bilinen güvenlik sistemlerini dış ataklara karşı gerçek saldırı teknikleri ile test etmektir.

Detay Görüntüle

360 Derece Bakış

3 Ana başlıkta, %100 memnuniyet ilkesi ile ve her başlığa özel 60 adet kontrol listesi

360 Derece Bakış

Her açıdan bütünsel bir analizi içeren bir çalışmadır. Kuruluşta; hangi bölümün derinlemesine incelenmesi gerektiği konusunda karar verilmesini sağlayacak 3 Ana başlıkta, %100 memnuniyet ilkesi ile ve her başlığa özel 60 adet kontrol listesi ile denetlenerek Bilgi Teknolojileri sistemlerinin “kusursuz” olmasını sağlayacak bir modeldir.

Detay Görüntüle

Papatya Falı

Outsourcing (dış kaynak kullanımı) giderek yaygınlaşıyor.

Papatya Falı

Outsourcing (dış kaynak kullanımı) giderek yaygınlaşıyor. Günün birinde her şirket sadece asli işini yaparak, tüm hizmetleri dışarıdan alacak.

Detay Görüntüle

Tümden Sanallık

Bilgi teknolojilerinin her alanında uygulanabilen bu model sanallaştırma teknolojisinin

Tümden Sanallık

Bilgi teknolojilerinin her alanında uygulanabilen bu model sanallaştırma teknolojisinin sunduğu tüm güçlerden faydalanarak son çıkan teknolojiler ile harmanlanmış sanallaştırma öğelerini kullanmaktadır.

Detay Görüntüle

Risk Analizleri

Günümüzün en değerli kavramlarından biri olan bilgiyi korumak, artık sahip olmaktan daha önemli bir hal aldı.

Risk Analizleri

Günümüzün en değerli kavramlarından biri olan bilgiyi korumak, artık sahip olmaktan daha önemli bir hal aldı. Bilgisayarların iletişimi hızlandırdığı çağımızda, sahibi olduğunuz veya belirli insanların bilmesini istemediğiniz bilgilerinizi korumak için çeşitli firmalar, devlet destekli ya da özel yatırımlarla pek çok çözümler ortaya koydular.

Detay Görüntüle

Çözümsel Analiz

Noktadan noktaya sisteminizin testini aşama aşama yapmaya yarayan bir modeldir.

Çözümsel Analiz

Çözümsel analiz noktadan noktaya sisteminizin testini aşama aşama yapmaya yarayan bir modeldir. Çözümsel analiz networklerin muhtemel güvenlik açıklarına karşı incelenmesi ve raporlanmasını içerir. Internet’e kesintisiz olarak bağlı her kurumun network’üne düzenli olarak çözümsel analiz yaptırması gerekir.

Detay Görüntüle

Pratik Genişleme

Kurumların ihtiyacı olan geliştirmeleri temel alan, gelişim modeli.

Pratik Genişleme

Pratik genişleme; kurumların ihtiyacı olan geliştirmeleri baz alan, anlık iyileştirmeler ile sonuca gitmek üzere tasarlanmış bir modeldir. Bu modelin anlık tüketimlere karşı ihtiyaç analizi yaparak yatay ve dikey genişleme modelleri harmanlanarak kullanılır.

Detay Görüntüle

Masif Planlama

“başarının sırrı detayda gizlidir”

Masif Planlama

Masif Planlama modelinin aslı “başarının sırrı detayda gizlidir” öğesinden ortaya çıkarılarak oluşturulmuştur. Bu planlama evrelerinin projeinin işleyişinden zaman planlamasına kadar, çalışacak teknolojinin belirlenmesinden kişi sayısına kadar tüm detayları inceler.

Detay Görüntüle
İletişime Geç

Siz de çözümlerimizden faydalanmak ister misiniz?

Uzman kadromuz ile size uygun olacak en iyi çözümü sunmak için hemen bizimle iletişime geçin.
İletişime Geç