Güvenlik Çözümleri

Güvenlik Çözümleri

Güvenlik çözümleri; Kurumsal güvenlik teknolojileri değerlendirmesi, güvenlik teknolojileri yatırımı, güvenlik ihlali bilgilendirme, güvenli uygulama geliştirme, güvenlik politikası değerlendirme amacıyla sunduğumuz güvenlik danışmanlığıdır. MBR Teknoloji ekibinde bulunan sertifikalı güvenlik uzmanları ile kurumunuza uçtan uca güvenlik altyapılarının kurulumları, bakımı, denetlenmesi gibi konularda destek olmaktayız.

Güvenlik Çözümleri

Güvenlik çözümleri olarak özellikle firewall yönetimi, saldırı tespit ve engelleme(IPS-IDS), Anti-virüs, DLP, uygulama katmanı güvenliği, anti-spam ve içerik filtreleme konularında çözümleri entegre ederek yada yeniden oluşturarak güvenlik danışmanlığını sağlamaktayız.

Güvenlik Duvarı Kurulumları

Altyapınızda kullandığınız yada kullanmak istediğiniz kapasitesi ne olursa olsun tüm güvenlik duvarı sistemlerinin kurulumlarını uzman güvenlik danışmanlığı ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. İster Box çözüm kullanın/kullanmak isteyin isterseniz de sanallaştırma platformu üzerinde kullanmak isteyin uzman ekibimiz size destek için hazırdır.

Güvenlik Sistemleri Kurulumları

Güvenliğinizi bir kademe daha ileri almak için siz de Döküman yönetim sisteminize entegre çalışan döküman güvenlik sistemleri (DLP) yada veritabanı sistemlerinize özel tasarlanmış dış etkenlerden izole sistemler kurmak isteyin uzman güvenlik danışmanlığı ekibimiz sizlere en iyi çözümü sunmak için hazırdır.

Atak Tespit ve Önleme Sistemleri

Günümüzde saldırılar dışarıdan geldiği kadar içeriden de oluşmaktadır. Son kullanıcıların hareketlerini tespit eden anomaly detect altyapılarından kurum içi güvenlik eğitimlerine kadar bir çok konuda atak tespit ve önleme faaliyetleri için uzman güvenlik danışmanlığı ekibimiz sizlere destek vermek için hazırdır.

Uygulama Güvenlik Çözümleri

Şirketlerde birinci sırayı her zaman firewall ve Antivirus sistemleri almaktadır. Ancak e-ticaret yada B2C sistemleri kullanıyorsanız uygulama katmanından gelecek saldırılara karşı hazırlıklı olmalısınız. Bu noktada uzman Güvenlik Çözümleri ekibimiz sizlere WAF ve diğer uygulama katmanı çözümleri ile destek vermek için hazırdır.

Hizmet Verilen Ana Konular

  • Marka bağımsız güvenlik duvarı kurulumu, entegrasyonu, denetlemesi.

  • Altyapı sistemleri güvenliği, ağ sistemleri güvenliği, veritabanı sistemleri güvenliği işlemleri.

  • İç ve dış atak yönetimi (Veri toplama, analiz hizmetleri)

  • Kurumsal güvenlik sistemleri kurulumları ve işletmesi (Anti Virus, DLP vb.)

İletişime Geç

Siz de hizmetlerimizden faydalanmak ister misiniz?

Uzman kadromuz ile size uygun olacak en iyi hizmeti sunmak için hemen bizimle iletişime geçin.
İletişime Geç