Kurumsal Analiz Çalışmaları

Kurumsal Analiz Çalışmaları

Kurumunuza özel tasarlanan, SWOT analizi temel alınan özel metotlar ile kurumunuzun bilgi teknolojileri sistemlerinin; güçlü yanları, zayıf yanları, gelişebilecek bt fırsatları ve tehtidler analiz edilerek sizin için en uygun altyapı ve geliştirme seçenekleri sunulmaktadır. Altyapı ve operasyonel faaliyetleri analiz eden ekibimiz yatırım ve maliyetlendirme konularında ayrıca veri merkezi işletme konularında da destek olmaktadır.

Kurumsal Analiz Çalışmaları

ITIL temellerine dayanan servis yönetimi, servis kalitesi, fonksiyonlar, roller ve daha bir çok analiz edilecek yön ile kurumunuzun ihtiyacı olan, işletmede sorunlu ilerleyen tüm süreçlerin analizleri gerçekleştirilir. Yapılan analizlerin sonucunda sizin için en uygun bilgi teknolojileri danışmanlık modelleri ve süreçleri belirlenerek altyapı, süreç, yazılım ve yatırım konularında destek süreçleri başlatılır.

Departman ve Süreç Analizi Çalışmaları

Bilgi teknolojileri departmanında oluşan süreçleri, uzman Kurumsal Analiz Çalışmaları ekibimiz tarafından analiz edilerek performans yönetimi ve iş akışlarının tanımlanması aşamasından, departmanın tüm süreçlerinin işleyişine kadar olan bütün kapsamı analiz etmektedir. Bu analiz sonucunda oluşturulan raporda işlemeyen noktalar, iyileştirilmesi gereken iş akışların tespiti sağlanır.

Yatırım ve Maliyetlendirme Analizi Çalışmaları

Bilgi Teknolojileri giderlerinin ana kalemlerinin iyi anlaşılması, harcama planlarının genel iş stratejileri ile uyuşması, mali kaynakların verimli kullanımı, Bilgi Teknolojileri harcamalarının bir yatırım olarak görülmesi ve yatırım kararlarının sağlıklı bir sürecin ardından alınması konusunda uzman Kurumsal Analiz Çalışmaları kadromuz destek vermek için hazırdır.

Yazılım Geliştirme Analizi Çalışmaları

Hali hazırda başlamış bir projeniz yada başlamak istediğiniz bir yazılım geliştirme projeniz var ise bu konuda sizlere süreç analizlerini yapacak Kurumsal Analiz Çalışmaları uzmanlarımız en iyi ve hızlı çözümü sunmak için destek olmaya hazırdır. CAPEX ve OPEX bütçelerinizin yönetimi konularında da yazılım geliştirme süreçlerindeki önemini bilen ekibimiz bu konuda da sizlere destek olmaktadır.

Hizmet Verilen Ana Konular

  • Bilgi teknolojileri departmanı süreç analizi

  • Altyapı ve operasyon departmanı süreç analizi

  • BT Yatırım ve maliyetlendirme süreç analizi

  • Veri merkezi işletme süreç analizi

  • Yazılım geliştirme süreç analizi

İletişime Geç

Siz de hizmetlerimizden faydalanmak ister misiniz?

Uzman kadromuz ile size uygun olacak en iyi hizmeti sunmak için hemen bizimle iletişime geçin.
İletişime Geç