Portal Çözümleri

Portal Çözümleri

Kurumunuzda kullanılan yada kullanmayı düşündüğünüz portal çözümleri ile sizlerin yanındayız. Microsoft Sharepoint, Microsoft Dynamics, Bayi yönetim sistemleri, Mobil mağaza denetim uygulamaları, Intranet çözümleri ile sizlere hizmet vermekteyiz. Uzman ekibimizle birlikte istek/talep analizinden sonra size uygun olan en iyi ürün seçilerek size göre özelleştirilmektedir.

Portal Çözümleri

Portallar; Şirket içi iletişimin etkinliğini arttırarak çalışanlar arası iş bütünlüğünü arttırır. İç ve dış müşterilerle bilgi paylaşımını tek bir platform üzerinden yürütür. Kanal yönetimini hızlandırır ve kolaylaştırır. Performans ve kalite yönetimi için teknolojik altlık oluşturur.Şirket içi tüm aktivite ve aksiyonları elektronik ortamda izlenebilir hale getirir. Şirketi sistem odaklı bir yapıya oturtur. Şirkette ortak kültürün oluşturulmasında aktif rol oynar.

Microsoft Sharepoint Çözümleri

Kurum içinde kullanılan bir sharepoint altın değerindedir. Bunun bilincinde olan uzmanlarımız Microsoft Sharepoint ürünün sağladığı ortak çalışma imkanlarını, gelişmiş arama özelliklerini, içerik yönetimini ve kullanım kolaylığından maksimum fayda sağlamanız için danışmanlığa hazırdır. Bünyemizde bulunan Microsoft Sharepoint MVP uzmanlarımız ile sizlerin hizmetinizdeyiz.

Microsoft Dynamics CRM Çözümleri

Günümüzde dijital pazarlamada rekabetin önemi her geçen gün arttıkça sistemlerde karmaşık bir hale gelmektedir. Microsoft Dynamics CRM ile Esnek konfigurasyon, yükleme ve özelleştirme kapasitesi, Kolay kullanılabilir ve mobil (responsive) arayüz, Sektörde öncü CRM özellileri, Opsiyonel bulut (cloud) desteği, Güçlü pazarlama, satış ve servis yetenekleri, Microsoft uygulamalarıyla uyumluluk ve Aynı ölçekte rakip yazılımlara göre daha uygun fiyatlandırma sahibi olursunuz. Dynamics CRM uygulamasında konusunda uzman ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Opensource Portal Çözümleri

Kurumların ihtiyaç duyduğu ölçek fark etmeksizin uyguladığımız bir çok Opensource Portal çözümümüz bulunmaktadır. İstekleriniz analiz edildikten sonra Portal Çözümleri uzmanlarımız tarafından size örnek portallar sunulmaktadır. Seçeceğiniz iş üzerinden ilerleyerek Proje planına göre ilerleyerek hayalinizdeki portalı Opensource portallar ile yaratalım.

Hizmet Verilen Ana Konular

  • Microsoft Sharepoint çözümleri

  • Microsoft Dynamics CRM çözümleri

  • Opensource portal çözümleri (WordPress, Druppal, Opencart)

  • Kurum içi .NET ile geliştirilmiş özel portal çözümleri

İletişime Geç

Siz de hizmetlerimizden faydalanmak ister misiniz?

Uzman kadromuz ile size uygun olacak en iyi hizmeti sunmak için hemen bizimle iletişime geçin.
İletişime Geç