Sanallaştırma ve Bulut Sistemleri

Sanallaştırma ve Bulut Sistemleri

Sanallaştırma ve Bulut sistemleri kavramı günümüzde artık bir lüks değil geleceğin gittiği yönü gösteren tabela şeklindedir. Geçmişte kullanılan bir çok sistem üzerinde çalışan uygulama ve işletim sisteminin eksik yada yanlış yapılandırıldığı sistemler tarafından kullanılmakta olan donanım kaynakları (Disk, Memory, CPU ..) için herhangi bir standardizasyon söz konusu olmadığından orantısız bir kaynak tüketimi gerçekleşmektedir.

Sanallaştırma ve Bulut Sistemleri

Gereksinimlerinize göre sistemlerinizi kendiniz barındırmak isteyin ya da bulut çözümlerinden faydalanmak istediğinizde MBR Teknoloji sizin için analizini yaparak en iyi seçenekleri sunacaktır. Marka bağımsız sanallaştırma ürünleri ve Platform bağımsız bulut sistemleri konusunda uzman Sanallaştırma ve Bulut Sistemleri danışmanlarımız sizlere destek vermek için hazırdır.

Disaster Recovery Sanallaştırma

Altyapınızda kullandığınız sistemlerinizi güvence altına almak için Disaster Recovery çözümleri kullanmak günümüzün gereksinimlerinden oldu. Bu alanda ihtiyaç olmadıkça kullanılmayan bu sistemlere fiziksel olarak yatırım yapmak istemeyen firmalarda kullanılmak üzere sanallaştırma çözümleri ön plana çıkmaktadır. Bu konuda uzman Sanallaştırma ve Bulut Sistemleri ekibimiz sizlere en iyi platformu ve çözümü sunmak için hazırdır.

Haberleşme ve İletişim Sistemleri Sanallaştırma

Haberleşme ve iletişim sistemleri kullanımları büyük altyapı maaliyetleri yarattığından bilgi teknolojileri departmanının bütçe konusunda dar boğazları olmaktadır. Bu sistemleri fiziksel yapılarda tutmak yerine konsolide edilerek sanal sistemlerde kullanımı yada bulut çözümlerinden faydalanması konuları daha efektif kullanım sağlamaktadır. Sanallaştırma ve Bulut Sistemleri uzmanlarımız tarafından en iyi çözüm sunulmak için e-posta, anlık iletişim ve video konferans sistemleriniz sanal yada bulut sistemlerine taşınmaktadır.

Masaüstü Sistemleri Sanallaştırma

Masaüstü (Desktop) Sanallaştırma ile günümüzün güçlü bilgisayarlarının kullanılmayan gücünü paylaştıran teknolojileri kullanabilirsiniz. Kurulum, lisans, donanım alt yapısı gibi bütçe kalemlerinden fayda sağlamak ve yönetimi kolaylaştırmak adına Sanallaştırma ve Bulut Sistemleri uzmanlarımız sizlere en iyi masa üstü sanallaştırma seçeneklerini sunmak için hazırdır.

Hizmet Verilen Ana Konular

  • Veri Depolama, Ağ, Sunucu, Uygulama, Masa Üstü Sanallaştırma

  • Disaster Recovery Sanallaştırma

  • Posta, haberleşme, iletişim ağları sanallaştırma

  • Veri merkezi taşıma, migration

İletişime Geç

Siz de hizmetlerimizden faydalanmak ister misiniz?

Uzman kadromuz ile size uygun olacak en iyi hizmeti sunmak için hemen bizimle iletişime geçin.
İletişime Geç