Veri Merkezi Çözümleri

Veri Merkezi Çözümleri

İsteklerinize özel tasarlanmış yada önceden belirlenmiş kaynaklar ile kullanıma hazır veri merkezi çözümlerimiz ile yanınızdayız. Konusunda uzman ekibimizin yönettiği, güvenlik sistemleri (firewall) ve yedekleme (backup) hizmetlerinin standart olduğu veri merkezimizde her türlü barındırma segmenti için uçtan uca hizmet vermekteyiz.

Veri Merkezi Çözümleri

MBR Teknoloji‘ olarak sizlere en yeni hizmetimiz olan veri merkezi çözümlerini sunmaktan gurur duymaktayız. Konusunda uzman ekibimiz ile tasarladığımız 2020 teknolojileri ile donatılmış veri merkezimizde siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için hazırız.

Sektörde bir çok firma veri merkezi çözümlerini sunmaktadır. İster co-location olsun ister barındırma hizmeti olsun temelinde yatan süreklilik kavramını sağlayacağımız güvenilir veri merkezimizde sizleri de görmek isteriz. Sunduğumuz standart MBR-Yedekleme Hizmeti ile cloud sunucunuz MBR altyapısına özel Dell DR4100’de yedekli network üzerinden 10 Gbit/s hızında yedeklenir. Ve bu hizmet için ekstra ücret ödemek zorunda kalmazsınız. Çünkü MBR Teknoloji veri merkezinde verilerinizin yedeklenmesi standart bir hizmettir. Ayrıca sunduğumuz güvenlik duvarı hizmetimiz de standarttır! Siz sadece sunucunuzdaki uygulama katmanı ile ilgilenirsiniz. Geri kalan tüm işi MBR Teknoloji uzmanları halleder!

Süreklilik; Sürekli çalışan bir iletişim ağı veri merkezinin belkemiğidir. İşinizin aksamasını önlemek amacı ile iletişim ağı altyapımız en yeni ve yedekli şekilde çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

Güvenlik; Veri merkezi alyapımız, küreselleşen ekosistemde dış dünya ile sürekli olarak haberleşmek zorundadır. ve bunun bilinci ile iletişim yoğunluğu ne olursa olsun yedekli güvenlik sistemlerimiz uygulamalarınızı koruma altında tutar. Ağ altyapımız kurum içinden veya dışından oluşabilecek güvenlik açıklarına ve saldırılara karşı korunmaktadır. İletişim ağlarımızı dışarı ile iletişime açık ve saldırılara kapalı olacak şekilde tasarlıyoruz.

Kolay Yönetim; Kurulan veri merkezi hizmeti altyapınızın kolaylıkla yönetilebilir ve denetlenebilir olması önemlidir. Operasyonel giderlerinizi düşürerek ağ altyapısı yatırımlarınızdan en fazla faydayı almanızı sağlıyoruz. Yönetimi kolay, esnek yapıya sahip, kullanışlı ağ ve iletişim ortamları sunuyoruz.

Ölçeklenebilirlik; Büyüklüğü ne olursa olsun, tüm işletmeler yaşayan organizasyonlardır. Bu yüzden büyüyen ve gelişen işletmenizin optimum ağ altyapısı üzerinde en uygun maliyetle en iyi performansa sahip olması için çalışıyoruz.

İletişime Geç

Taleplerinizi dinleyelim isteklerinizi gerçekleştirelim!

Uzman kadromuz ile size uygun olacak en iyi hizmeti sunmak için hemen bizimle iletişime geçin.
İletişime Geç