Yazılım Çözümleri

Yazılım Çözümleri

Kurumların ihtiyaçlarına uygun yazılım çözümlerini üretmek için sektör bağımsız bilgi ve birikimimiz ile sizlerin hizmetindeyiz. Kurumunuza özel web tabanlı yazılım çözümlerinden, mobil uygulamalara kadar geniş yelpazemiz ile son teknolojileri kullanarak hizmet vermekteyiz. Kurum istekleri, ihtiyaç analizi ve Stratejik planlama süreçlerinden sonra gereksinim duyulan tüm özellikleri tek noktada toplayan size özel çözümler geliştirmekteyiz.

Yazılım Çözümleri

Kurumunuzun ihtiyacına özel tasarlanmış altyapı ve kullanıcı arayüzleri ile profesyonel açıya sahip yazılım çözümleri hizmetlerimiz, uzman kadromuzla ihtiyaç analizi yapıldıktan sonra en uygun çözümü sizlere sunmaktadır. Microsoft .NET platformları yada Open Source Platformlar kullanılarak size özel geliştirilen alt yapılarda özelleştirilmiş yönetim konsolları ile kullanımınıza hazır şekilde sunulmaktadır.

Servis ve API Çözümleri

Servis ve API ihtiyaçlarınız, kurumsal mimarinizde kullandığınız tüm altyapı çözümlerini kapsayan tek noktadan kontrol ve işletme yapabileceğiniz tamamen size özel çözümlere ulaşmak için bizimle iletişime geçin. Sizleri dinleyelim size özel çözümünüzü planlayalım.

B2B ve B2C Çözümleri

İster 1 isterseniz de X kadar uç noktada ve pazarda hizmet veren bir yapınız olsun, profesyonel Yazılım çözümleri ekibimiz tarafından planlanmış b2b ve b2c çözümleri ile MBR Teknoloji sizlere hizmet vermek için hazırdır. Tamamen kurumunuza özel çözümler üreten ekibimiz her türlü entegrasyon için de gerekli bilgi ve donanıma sahiptir.

Sosyal Medya ve Katma Değer Çözümleri

Kurumunuzun tüm sosyal medya unsurlarının oluşturulması ve yönetimi konusunda uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilecektir. Arama motoru entegrasyonu ve sosyal medyanın bir bütün olduğu günümüzde Arama motorlarında (google vb.) ön plana çıkarak kurumunuzu en iyi şekilde tanıtmanıza destek olacak katma değer servislerde de uzman Yazılım Çözümleri ekibimiz sizler için en iyi desteği sağlamak için hazırdır.

Hizmet Verilen Ana Konular

  • Projelendirme ve eğitim süreçleri

  • Servis ve API uygulamaları

  • B2B ve B2C sistemleri

  • Sosyal medya ve katma değer servisleri

  • E-Ticaret ve Portal çözümleri

  • ERP ve CRM çözümleri

İletişime Geç

Siz de hizmetlerimizden faydalanmak ister misiniz?

Uzman kadromuz ile size uygun olacak en iyi hizmeti sunmak için hemen bizimle iletişime geçin.
İletişime Geç